Cyrk "Szok" w szkole! PDF
poniedziałek, 07 października 2019 18:49

Wtorkowy poranek 1 października w naszej szkole rozpoczął się dość nietypowo. Już na pierwszej lekcji w sali wiejskiej odbył się pokaz cyrku „Szok” , który pozytywnie nastroił nas do dalszej części dnia i sprawił że od samego rana mieliśmy uśmiech na twarzy. Na występie obecni byli wszyscy uczniowie , nauczyciele, pojawiło się też trochę rodziców. W czasie trwania pokazu nasi goście zaprezentowali nam wiele atrakcji: występów akrobatycznych , tresurę gołębi, wielkiego węża, pokaz magii i sztuczek  oraz występ klauna i wiele humorystycznych scenek , które okraszone były kolorowymi kostiumami i przyborami. W czasie występu wszyscy świetnie się bawili i bardzo często z widowni było słychać burzę oklasków, do tego nasi uczniowie mogli się również zaprezentować na scenie w różnego rodzaju sztuczkach i cyrkowych wyczynach! Po tak udanym początku dnia rozeszliśmy się na lekcję w doskonałych humorach!