Uczniowie klas VI i VII na Paintballu PDF
wtorek, 18 czerwca 2019 19:24

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego, uczniowie klasy VI i VII wraz z wychowawcą pojechali na tradycyjną wycieczkę klasową, która zazwyczaj kończy okres nauki. 12 czerwca z samego rana uczniowie udali się do Wrocławia gdzie wzięli udział w grze w Paintballa. Zostali podzieleni na dwie grupy i rozegrali cztery rundy na specjalnie przygotowanym polu do walki, oczywiście w pełnym ekwipunku , który widać na zdjęciu J. Zabawa była bardzo fajna i uczniowie świetnie się w jej czasie bawili przy okazji sprawdzając swoje umiejętności militarne J. Po grze kolejną atrakcją w tym dniu był pobyt w parku trampolin GoJump. Tam każdy mógł się wyskakać do woli i popróbować różnego rodzaju akrobacje gimnastyczne – z czego większość skorzystała. Park trampolin był naszym ostatnim przystankiem we Wrocławiu, po którym udaliśmy się w drogę powrotną…w czasie której zatrzymaliśmy się w McDonaldzie. Wycieczka była pełna emocji i dostarczyła dużej dawki aktywności ruchowej uczestnikom, którzy pomimo zmęczenia byli zadowoleni z naszej klasowej wyprawy w ten upalny dzień!