Dzień Kobiet w Olszanach PDF
poniedziałek, 11 marca 2019 21:27

W niedzielne popołudnie 10 marca w sali wiejskiej w Olszanach odbyła się impreza środowiskowa – Dzień Kobiet , zorganizowana wspólnie przez Radę Sołecką oraz naszą szkołę. Oprócz mieszkańców wsi na spotkaniu pojawili się też zaproszeni goście : pan Wiesław Witkowski Zastępca Burmistrza Strzegomia oraz pani Ela Pienio Zastępca Dyrektora SCK w Strzegomiu. Po powitaniu przez panią Sołtys Stanisławę Górską przybyłych mieszkańców i gości na scenie pojawili się nasi uczniowie, którzy specjalnie na Dzień Kobiet przygotowali występ artystyczny. Najmłodsi z oddziału przedszkolnego zaprezentowali swoje umiejętności taneczne , dzieci z klas I-III wyrecytowały wiersze natomiast starsi uczniowie z klas V-VIII zaprezentowali się w skeczach , w których z przymrużeniem oka opowiedzieli o relacjach damsko-męskich oraz samych kobietach. Po części artystycznej, która wszystkim zebranym bardzo się podobała i wywołała wiele śmiechu spotkanie trwało dalej do godzin wieczornych a zebrani mogli posłuchać min: porad pani dietetyk oraz pani kosmetyczki.