Święto Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym PDF
poniedziałek, 28 stycznia 2019 13:05

Dnia 22 stycznia br. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu nasze pociechy z oddziału przedszkolnego wraz ze swoją wychowawczynią – Agnieszką Chmielewską przygotowały dla nich część artystyczną. Licznie przybyli goście zgromadzili się w pięknie udekorowanej sali przedszkola i z niecierpliwością oczekiwali na występ swoich wnucząt. Przybyłych gości powitała pani Dyrektor Maria Karkowska i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej pt: „Jak to z Babcią i Dziadkiem było”. Następnie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.  Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Agnieszka Chmielewska