Konkursy
Sukces Antka! PDF
Wpisany przez Janowicz Jakub   
wtorek, 02 kwietnia 2019 17:42

W piątek 29 marca 2019 roku, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I- III. W konkursie wzięli udział uczniowie z dziewięciu szkół podstawowych Gminy Strzegom. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kurczak z klasy III oraz Antoni Nowak, uczeń klasy I, który osiągnął wspaniały sukces zdobywając III miejsce. Dziękujemy naszym uczniom za wspaniałą recytację i zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów.

 
Pegazik - Gminny Konkurs Recytatorski PDF
Wpisany przez Janowicz Jakub   
sobota, 02 marca 2019 18:24

W środę 27 lutego 2019r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się XXIV Gminny Konkurs Recytatorski „PEGAZIK”. Konkursowi przyświecały cele: popularyzowanie poezji, uwrażliwianie na piękno mowy ojczystej, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich. W eliminacjach gminnych wzięło udział 24 najlepszych recytatorów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Natalia Łuksin z kl. IV, Nadia Figurak z kl. VI oraz Kamila Rakuś z kl. VI, która zachwyciła komisję ciekawą interpretacją wiersza i znalazła się w gronie wyróżnionych. Uczennicom serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pełne emocji prezentacje, życząc równocześnie dalszych sukcesów w rozwijaniu zdolności recytatorskich. Kamili gratulujemy sukcesu!

 
„Geo-Planeta” PLUS PDF
Wpisany przez Janowicz Jakub   
poniedziałek, 25 czerwca 2018 20:02

14 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” PLUS. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała klasa VII oraz dwoje uczniów z klasy VI. Ideą Konkursu jest, jak co roku poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć oraz rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski i świata. Tematyką przewodnią testu konkursowego w roku szkolnym 2017/2018 było: Geografia Polski – „Góry Świętokrzyskie, Karpaty i Sudety”. Dyplom i nagrodę książkową za bardzo dobry wynik otrzymała Katarzyna Borowiec, uczennica klasy VII. Serdecznie gratulujemy! Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnej edycji oraz zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy geograficznej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23